MEZONET DEVÍN

PREDANÉ
Obľúbené
Your search results

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

  • Aktualizované:
  • 3 júna, 2022
  • 4 Izieb
  • 2 Kúpeľní
  • 133.00 m2

PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Táto ponuka je PREDANÁ. Pokiaľ rozmýšľate o predaji svojej nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať a BEZPLATNE sa poradiť ako predať Vašu nehnuteľnosť čo NAJVÝHODNEJŠIE, sme experti na EXKLUZÍVNY a DISKRÉTNY predaj KVALITNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ.
_______________________________________________________________________

www.KvalitneNehnutelnosti.sk
0910 595 595
_______________________________________________________________________

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ moderný, luxusne zariadený, 4-izbový mezonetový BYT v 5-ročnej NOVOSTAVBE s krbom, klimatizáciou, vonkajšou terasou, vlastným parkovaním a vynikajúcou dostupnosťou do CENTRA mesta.


MEZONET
Devínska cesta (Bratislava IV – Devín)
celková úžitková plocha 133 m2 (byt 97,70 m2 + terasa 35,30 m2)
tehlová novostavba
4-izbový
2 poschodia
moderne zariadený
presvetlený
krb
veľký šatník
zabezpečovací systém
klimatizácia
záhradný altánok s priestrannou terasou
2x parkovacie státie vo dvore
kolaudovaný v roku 2011
interiérová finalizácia bytu v roku 2015-2016
orientácia na svetové strany: J-Z


POPIS
prízemie:
vstupná chodba so vstavanou roll-door skriňou; hosťovská toaleta s umývadlom a pračkou; komora; obývačka s kuchyňou a jedálenskou časťou; krb; veľkoplošné hliníkové okná s výstupom na terasu a do záhrady;

poschodie:
schodisko; chodba so vstupom do izieb; šatník; 2 x detská izba; spálňa; kúpeľňa s umývadlom, vaňou a toaletou;

Podlaha: dlažba / koberec

Veľkorysý, kompletne zariadený 4-izbový mezonetový byt v tichej lokalite pod Devínskou kobylou poskytuje nadštandardné komunitné bývanie v uzavretom komplexe nízkopodlažných domov s tromi bytovými jednotkami, vlastnou záhradou a parkovaním vo dvore.

Zádverie slúži ako vstupná chodba do bytu, ktorú lemuje veľká rolldoor skriňa slúžiaca na odkladanie veľkých kusov oblečenia a topánok. Spodná, teda denná časť mezonetu poskytuje nadštandardný otvorený priestor obývačky s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorý tvorí kvalitná rohová sedacia súprava, krb, jedálenský stôl s koženými stoličkami a kvalitná talianska kuchynská linka na mieru, vrátane všetkých spotrebičov značky SIEMENS a pracovnej dosky z umelého kameňa. Podlaha v celej spodnej, teda dennej časti bytu je taliansky leštený Gress. Denná časť je maximálne presvetlená veľkoplošnými hliníkovými profilmi, ktoré zároveň umožňujú výstup na južne orientovanú terasu. Spodnú časť bytu uzatvára hosťovská toaleta s umývadlom, komora slúžiaca ako technická miestnosť a schodisko vedúce na vrchné poschodie bytu.

Schodisko oddeľujúce jednotlivé poschodia, resp. dennú časť od nočnej lemuje elegantné kované zábradlie z dielne umeleckého kováča. Podlahu nočnej časti tvorí nový, vysokokvalitný koberec. Chodba na poschodí prepája jednotlivé miestnosti. Prvou z nich je spálňa, oproti ktorej je veľký šatník. Pri zmene dispozičného riešenia je možné šatník spriechodniť a spálňu presunúť do izby na konci chodby. Okrem tejto izby je na poschodí ešte jedna, výborne presvetlená izba, ktorú majiteľ využíva ako relaxačnú miestnosť s knižnicou. Všetky izby sú orientované do dvora, takže zaručujú pokoj a ticho. Poschodie uzatvára priestranná kúpeľňa s vaňou, toaletou a umývadlom. Dispozíciu vrchného podlažia je možné variovať a prispôsobiť predstavám nového majiteľa.

V celom byte je podlahové vykurovanie so samostatnými okruhmi. Byt je napojený na bezpečnostný systém. O chladenie sa starajú kvalitné klimatizačné jednotky značky MITSUBISHI. Vykurovanie a prípravu teplej vody zabezpečuje kvalitný elektrický kotol umiestnený v spodnej kúpeľni. Strecha je značky Bramac. V dome je zavedený internet, aj káblová televízia.

Byt je ladený do neutrálnych, zemitých farieb, čo mu dodáva nadčasový šmrc. Je kompletne zariadený kvalitným moderným nábytkom na mieru. Nábytok, ako aj zariaďovacie predmety, záhradný nábytok a kompletné vybavenie je súčasťou kúpnej ceny.

Kompletné mesačné réžijné náklady pre 2 osoby sú približne 160 EUR.

LOKALITA
Devín je považovaný za jednu z najkrajších lokalít Bratislavy, ktorá svojou pestrosťou oslovuje aj tých najnáročnejších. Okolie ponúka prekrásne prírodné scenérie, zaujímavé cyklistické trate medzinárodného charakteru, turistické chodníky, blízkosť chránenej krajinnej oblasti s jedinečnou faunou a flórou. Kúsok od domu sa môžete napojiť na turistické chodníky Devínskej kobyly, alebo sa vydať na výlet do Hainburgu, Viedne, či centra Bratislavy. Devín je zároveň ako časť Bratislavy obsluhovaný mestskou hromadnou dopravou, v jeho bezprostrednej blízkosti je prípojka na diaľničný obchvat a centrum mesta je vzdialené do 15 minút autom. Oproti automatickej elektrickej bráne do obytného komplexu sa nachádza zastávka MHD, autobusovej linky č. 28 smerujúcej pred OC Eurovea a č. 29 končiacej pod mostom SNP.

U nás KUPUJETE nehnuteľnosť BEZ RIZIKA

GARANTUJEME NAJVYŠŠIU MOŽNÚ OCHRANU KÚPY!

Volajte Vášho privátneho realitného konzultanta na číslo:
0910 595 595
alebo píšte na
Info@KvalitneNehnutelnosti.sk
_______________________________________________________________________

Realitná kancelária KVALITNÉ NEHNUTEĽNOSTI (ďalej ako „RK“) si vyhradzuje právo na prípadné nepresnosti údajov uvedených v tomto inzeráte. Inzerát bol spracovaný v dobrej viere na základe informácií poskytnutých majiteľom nehnuteľnosti.

Predávajúci si prostredníctvom RK vyhradzuje právo prijať alebo odmietnuť akúkoľvek ponuku bez udania dôvodu a rovnako si vyhradzuje právo licitovať cenu nehnuteľnosti.

Mesto:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v google mapách
ID nehnuteľnosti: 6908
Výmera nehnuteľnosti: 133.00 m2
Miestností: 4
Izieb: 4
Kúpeľní: 2

Podobné nehnuteľnosti

11
PREDAJ

BYT BARTÓKOVA

PREDANÉ
2-i byt na prestížnej adrese na hradnom kopci pri Bôriku
2-i byt na prestížnej adrese na hradnom kopci pri Bôriku
21 72.00 m2
11
PREDAJ

BYT CESTA NA KAMZÍK

PREDANÉ
1,5-i byt v žiadanej lokalite v tesnej blízkosti prírody
1,5-i byt v žiadanej lokalite v tesnej blízkosti prírody
11 54.00 m2
11
PREDAJ

BYT KRÍKOVÁ

PREDANÉ
4-i byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej časti Vrakune
4-i byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej časti Vrakune
41 82.00 m2
11
PREDAJ

BYT ZUCKERMANDEL

PREDANÉ
2-i byt v prestížnom projekte Zuckermandel na nábreží Dunaja
2-i byt v prestížnom projekte Zuckermandel na nábreží Dunaja
21 56.00 m2

Porovnať