Your search results

Exkluzívny predaj a prenájom nehnuteľností

V našom portfóliu nenájdete stovky nehnuteľností, ako v bežných realitných kanceláriách. Limitovaným množstvom ponúk, ktoré starostlivo vyberáme a preverujeme Vám vieme garantovať individuálny, korektný a hlavne profesionálny prístup. Všetky nehnuteľnosti v našom portfóliu ponúkame Exkluzívne iba my a preto sa nemôže stať, že rovnakú nehnuteľnosť ponúka množstvo realitných kancelárií, čím devalvujú jej hodnotu.

Pomoc pri kúpe nehnuteľností

Máte konkrétne požiadavky na svoju novú nehnuteľnosť, ale nemáte čas prehľadávať stovky nekvalitných inzerátov a absolvovať hodiny chodením po obhliadkach? Odbremeníme Vás od starostí spojených s vyhľadávaním nehnuteľností, negociáciami a prevodom vlastníckych práv. Na základe Vaších potrieb a preferencií Vám poradíme, nájdeme, vyjednáme a bezpečne zobchodujeme Vašu novú nehnuteľnosť, čím šetríte čas a eliminujete riziko.

Bezplatné poradenstvo

Rozmýšľate nad predajom, prenájmom alebo kúpou nehnuteľnosti? Kontaktujte nás a my s Vami zadarmo preberieme životnú situáciu v ktorej sa nachádzate. Jednoducho vysvetlíme problematiku súčasného realitného trhu, priblížime momentálne nálady a predikcie vývoja trhu. Nezáväzne a bezplatne Vám odporučíme ako postupovať počas tohto významného obdobia v živote každého človeka.

Oceňovanie nehnuteľností

Zvažujete predaj, alebo prenájom svojej nehnuteľnosti ale nemáte predstavu o cene, za ktorú chcete nehnuteľnosť ponúkať? Kontaktuje nás a my ZADARMO prídeme na obhliadku Vašej nehnuteľnosti. Na základe analýzy konkurenčných ponúk a moderných marketingových nástrojov určíme reálnu predajnú cenu Vašej nehnuteľnosti s dôrazom na maximalizáciu predajnej ceny a čo najkratšieho času predaja.

Právny a úverový servis

V našej spoločnosti dávame na prvé miesto bezpečnosť a preto všetky zmluvy pripravuje priamo notár, alebo renomovaná advokátska kancelária, ktorá za ich obsah ručí advokátskou autorizáciou. Tento nástroj je momentálne najbezpečnejšou variantou realitnej transakcie vôbec. Ak to obchod vyžaduje, rovnako zabezpečujeme v spolupráci so všetkými bankami aj úverový servis.

Homestaging

Naším posolstvom je sprostredkovanie predaja kvalitných nehnuteľností. Na realitnom trhu sa častokrát stáva, že inak kvalitná nehnuteľnosť pôsobí v inzeráte alebo na obhliadke menej lukratívne len kvôli nedostatočnej príprave pred predajom. Homestaging, teda úprava interiéru pred predajom je dnes veľmi populárnym marketingovým nástrojom, ktorý dokáže urýchliť predaj, dokonca v ideálnom prípade zvýšiť hodnotu predávanej nehnuteľnosti.

Feng šuej

Sme zástancami príjemnej atmosféry a klímy v interiéry a preto ako pridanú hodnotu architektonického riešenia ponúkame úpravu dispozície a interiérové usporiadanie v štýle Feng šuej. Filozofia Feng šuej v architektúre opisuje vzťah medzi človekom a prírodou, hovorí o kladnom, či zápornom mieste na bývanie a učí ako zistiť energetické centrum nehnuteľnosti. Je to náuka o harmónii života a bývania, a jej využívaní v prospech človeka.

Služby interiérového architekta

Problémom účastníkov realitného trhu je nedostatočná predstavivosť. Či už nehnuteľnosť predávate a chcete zvýšiť záujem trhu fotorealistickou vizualizáciou zmeny dispozičného riešenia, alebo ste nehnuteľnosť už nadobudli a chcete ju skrášliť, zrekonštruovať, či zariadiť podľa aktuálnych trendov, ponúkame Vám služby nášho renomovaného architekta známeho z aktuálnych televíznych realácií a magazínov o bývaní.

Stavebná činnosť

Okrem architektonického návrhu riešenia interiéru a výroby nábytku na mieru, Vám ponúkame komplexné služby našej stavebnej spoločnosti. Zabezpečíme všetko od cenovej ponuky drobných rekonštrukčných prác,
až po výstavbu rodinného, prípadne bytového domu s dôrazom na vysokú kvalitu vyhotovenia. Širokou škálou služieb a vzájomnou dôverou dokážeme pokryť kompletnú realitnú problematiku pod jednou strechou a tým Vám ušetriť čas a peniaze.

Konzultácie pre developerov

Na základe niekoľkoročného pôsobenia na realitnom trhu a bohatých skúseností s poradenstvom, prípravou a predajom nových rezidenčných projektov vieme čo si trh žiada a akú cenu je v jednotlivých lokalitách ochotný akceptovať. Zabezpečíme Due Diligence, pripravíme Feasibility study, poradíme čo a kde stavať. Navrhneme cenovú stratégiu a marketing predaja. Zabezpečíme spoluprácu s bankami, predajný a popredajný servis.

Rýchly výkup nehnuteľností v hotovosti

Náhle sa Vám zmenila finančná situácia, dostali ste sa do druhotnej platobnej neschopnosti, potrebujete vysporiadať dedičstvo, nie ste schopný splácať svoje záväzky voči banke, ste v exekúcii? Kontaktujte nás a my Vám navrhneme najvýhodnejšie riešenie v danej situácii. Pokiaľ bude jediným efektívnym riešením rýchly predaj Vašej nehnuteľnosti, po dôkladnej analýze a vzájomnej konzultácii sme schopní Vašu nehnuteľnosť okamžite vykúpiť v hotovosti.

Porovnať