BYT ZUCKERMANDEL

PREDANÉ
Obľúbené
Your search results

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

  • Aktualizované:
  • 3 júna, 2022
  • 2 Izieb
  • 1 Kúpeľní
  • 56.00 m2

PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Táto ponuka je PREDANÁ. Pokiaľ rozmýšľate o predaji svojej nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať a BEZPLATNE sa poradiť ako predať Vašu nehnuteľnosť čo NAJVÝHODNEJŠIE, sme experti na EXKLUZÍVNY a DISKRÉTNY predaj KVALITNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ.
_______________________________________________________________________

www.KvalitneNehnutelnosti.sk
0910 595 595
_______________________________________________________________________

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ krásny, kompletne zariadený 2-i apartmánový byt v industriálnom štýle S VÝHĽADOM NA DUNAJ a námestie zároveň, na jednej z NAJPRESTÍŽNEJŠÍCH adries Bratislavy. Vynikajúca INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ.


BYT / APARTMÁN
2- izbový apartmánový byt
ZUCKERMANDEL
Žižkova 13 (Bratislava I – Staré mesto)
nábrežie Dunaja
celková plocha: 55,54 m2 (52,34 m2 byt + 3,20 m2 loggia)
loggia s výhľadom na rieku Dunaj
1. poschodie / 7
klimatizovaný
luxusne zariadený / industriálny štýl
garážové státie
priestranná pivnica
najlepšia lokalita


POPIS NEHNUTE
ĽNOSTI
Vstupná chodba so vstavanou šatníkovou skriňou; kúpeľňa s vaňou, WC, umývadlom a pračkou; priestranná obývačka s výstupom na loggiu, spojená s kuchyňou; spálňa s výstupom na loggiu.

Podlaha: drevené parkety / koberce

Moderný, slnečný 2-izbový apartmánový byt v polyfunkčnom mestskom centre ZUCKERMANDEL je orientovaný na juhovýchod a ponúka krásny výhľad na námestie, aj rieku Dunaj.

Nehnuteľnosť je kompletne zariadená kvalitným nábytkom na mieru z dielne interiérového štúdia NESIA a Hilkovič. Industriálny štýl nehnuteľnosti dotvára rukopis Ing. Arch. Adriána Morocza s motívom Roya Lichtensteina. Obývaciu časť opticky od pracovne a kuchyne oddeľuje vyvýšené, podsvietené pódium ktoré okrem estetickej funkcie poskytuje krásne výhľady z obývačky na rieku Dunaj cez veľkoformátové hliníkové okná. Špecifikom ponúkanej nehnuteľnosti je veľa odrazových plôch, ktoré presvetlujú a opticky zväčšujú priestor. Dizajnová kuchynská linka je vybavená všetkými elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu.

Samotná obývačka je zariadená knižnicou s úložným priestorom, zostavavou s plochou 65“ TV, nastaviteľným koženým kreslom, konferenčným stolíkom a dizajnovou pohovkou. Okrem industriálnych svietidiel sa v byte nachádzajú kovové hrazdy a lano na cvičenie, ktoré spolu s lokalitou v ktorej sa nachádza dodávajú nehnuteľnosti nezameniteľnú atmosféru aktívneho mestského bývania.

Priestranná spálňa, ktorej súčasťou je okrem manželskej postele aj vstavaná skriňa poskytuje dostatočný úložný priestor na šatstvo. Zo spálne je rovnako ako z obývačky výstup na loggiu s jednoduchým vonkajším sedením.

Na chodbe pri vstupných bezpečnostných dverách sa nachádza veľká šatníková skriňa typu rolldoor, oproti nej kúpeľňa s vaňou (ktorá zároveň slúži ako sprchový kút), umývadlom, WC a pračkou v motívoch Roy Lichtenstein.

Byt je klimatizovaný, má niekoľko samostatných, diaľkovo ovládaných svetelných zón. Rovnako na diaľkové ovládanie fungujú aj exteriérové žalúzie. V celom byte je nainštalované BOSE audio. Podlahu v byte tvoria drevené parkety na ktorých je v obývačke a spálni položený kvalitný koberec. V byte je video vrátnik a bezpečnostné vchodové dvere.

K bytu prislúcha pivničná kobka a nadštandardne veľké garážové státie.

Mesačné poplatky vrátane garážového státia a pivnice sú do 200 €.

Energetický certifikát: A

Vzhľadom na prestížnu lokalitu a občiansku vybavenosť projektu Zuckermandel, je predmetná ponuka z dlhodobého hľadiska vhodná ako investičná príležitosť.


PROJEKT ZUCKERMANDEL
Nová štvrť, ktorá vznikla priamo na úpätí hradného brala, rozšírila zástavbu mestského jadra a otvorila sa nielen jej obyvateľom, ale všetkým Bratislavčanom a návštevníkom hlavného mesta. Dobudovaním tejto lokality došlo k zaceleniu historickej rany a prepojeniu Starého Mesta s nábrežnou promenádou.

Atraktívna mestská štvrť vďaka súhre obytných, administratívnych a obchodných priestorov žije plnohodnotný život 24 hodín denne. Jej neoddeliteľnou súčasťou sú kaviarne a reštaurácie, pričom verejný priestor tvorí viac ako polovicu celkovej plochy územia. Svoje miesto tu našli parky, prírodná zeleň, uličky, námestia i vonkajší work-out.

Dominantnou súčasťou štvrte je námestie plynulo pokračujúce lávkou ponad električkovú trať. Tá prepája dunajskú promenádu a prírodný skalný masív, ktorý zohráva jedinečnú úlohu v celom koncepte. Vďaka Zuckermandlu vznikla pešia trasa z Rybného námestia cez plánovaný projekt Vydrica až na nábrežie a ďalej do River Parku. Z dnešnej nábrežnej komunikácie sa tak stáca mestský bulvár.

Zdroj: www.zuckermandel.sk


LOKALITA
V polyfunkčnom komplexe Zuckermandel sa okrem rezidenčných nehnuteľností nachádzajú administratívne priestory, obľúbená talianska reštaurácia, kaviarne, potraviny, banky a vonkajšie fitness centrum. Najlepšia lokalita v rámci centra Bratislavy ponúka pešiu dostupnosť do historickej časti mesta, ale aj do bratislavského downtownu Eurovea. Dunajské korzo spája ruch centra mesta s pokojnou lokalitou s výhľadmi na vodnú hladinu a lužné lesy.

U nás KUPUJETE nehnuteľnosť BEZ RIZIKA

GARANTUJEME NAJVYŠŠIU MOŽNÚ OCHRANU KÚPY!

Volajte Vášho privátneho realitného konzultanta na číslo:
0910 595 595
alebo píšte na
Info@KvalitneNehnutelnosti.sk

_______________________________________________________________________

Realitná kancelária KVALITNÉ NEHNUTEĽNOSTI (ďalej ako „RK“) si vyhradzuje právo na prípadné nepresnosti údajov uvedených v tomto inzeráte. Inzerát bol spracovaný v dobrej viere na základe informácií poskytnutých majiteľom nehnuteľnosti.

Predávajúci si prostredníctvom RK vyhradzuje právo prijať alebo odmietnuť akúkoľvek ponuku bez udania dôvodu a rovnako si vyhradzuje právo licitovať cenu nehnuteľnosti.

Adresa: Žižkova
Mesto:
PSČ: 81105
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v google mapách
ID nehnuteľnosti: 6912
Výmera nehnuteľnosti: 56.00 m2
Miestností: 2
Izieb: 2
Kúpeľní: 1

Podobné nehnuteľnosti

11
PREDAJ

BYT BARTÓKOVA

PREDANÉ
2-i byt na prestížnej adrese na hradnom kopci pri Bôriku
2-i byt na prestížnej adrese na hradnom kopci pri Bôriku
21 72.00 m2
11
PREDAJ

BYT CESTA NA KAMZÍK

PREDANÉ
1,5-i byt v žiadanej lokalite v tesnej blízkosti prírody
1,5-i byt v žiadanej lokalite v tesnej blízkosti prírody
11 54.00 m2
11
PREDAJ

BYT KRÍKOVÁ

PREDANÉ
4-i byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej časti Vrakune
4-i byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej časti Vrakune
41 82.00 m2
9
PREDAJ

BYT ZOCHOVA

PREDANÉ
2-i byt Zochova v historickej budove s absolútnym GENIUS LOCI
2-i byt Zochova v historickej budove s absolútnym GENIUS LOCI
21 65.00 m2

Porovnať