REZIDENCIA CH. GROB

PREDANÉ
Suché miesto, Chorvátsky Grob, ,
Obľúbené
Your search results

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

  • Aktualizované:
  • 26 mája, 2022
  • 6 Izieb
  • 2 Kúpeľní
  • 330.00 m2
  • Kolaudácia: 2008

PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Táto ponuka je PREDANÁ. Pokiaľ rozmýšľate o predaji svojej nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať a BEZPLATNE sa poradiť ako predať Vašu nehnuteľnosť čo NAJVÝHODNEJŠIE, sme experti na EXKLUZÍVNY a DISKRÉTNY predaj KVALITNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ.
_______________________________________________________________________

www.KvalitneNehnutelnosti.sk
0910 595 595
_______________________________________________________________________

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 6-izbový INTELIGENTNÝ rodinný dom s vyhrievaným BAZÉNOM, fontánou s jazierkom, VÍRIVKOU a veľkou terasou NA ROZĽAHLOM POZEMKU v najobľúbenejšej časti obce Chorvátsky Grob – Čierna Voda.


DOM

Suché miesto (Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda)
úžitková plocha domu: 330 m2 (250 m2 dom + 80 m2 terasa)
zastavaná plocha: 208 m2
rozloha pozemku: 1055 m2
2 nadzemné podlažia
6 izieb
2 kúpeľne
šatník
krb
technická miestnosť s práčovňou
príručný sklad
exteriérová technická miestnosť so záhradným skladom
garáž pre 2 autá
vonkajší parking pre 6 áut
inteligentná inštalácia
nábytok na mieru
vyhrievaný bazén s protiprúdom
jacuzzi
fontána
vonkajšia terasa
strešná terasa s trampolínou
núdzový naftový agregát
zabezpečovací systém
klimatizácia
parková úprava pozemku
orientácia na svetové strany: SZ-JV

prízemie:
garáž; hosťovská izba; detská izba chlapčenská; detská izba dievčenská; serverovňa; kúpeľňa s WC, sprchovým kútom a umývadlom; technická miestnosť s kotlom a práčovňou; vstupná predsieň so vstavanou šatníkovou zostavou (zádverie); kuchyňa; obývacia izba s východom na terasu; schodisko na druhé podlažie

poschodie:
schodisko; malý sklad; priestranná spálňa; samostatný šatník s oknom (izba); kúpeľňa s dvomi umývadlami, masážnou vaňou, sprchovým kútom, WC a bidetom; vrchná terasa s trampolínou a priestorom na opaľovanie

exteriér:
veľká prestrešená terasa s ratanovým stolovaním a sedením; vyhrievaný, prestrešený bazén so slanou vodou a protiprúdom; fontána s jazierkom; vírivka; gril; vonkajšia technická miestnosť so skladom náradia; vonkajší parking pre 6 áut

Tento krásny rodinný dom sa nachádza v najvyhľadávanejšej časti Čiernej Vody s pomenovaním Suché miesto. Lokalita je populárna najmä vďaka existujúcej, stabilizovanej zástavbe nových rodinných domov bez ďaľšieho stavebného ruchu. Aj napriek tomu, že táto nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 2009, prešla tento rok kompletnou rekonštrukciou. Výsledkom je inteligentný dom s krásne upraveným pozemkom a množstvom benefitov. Moderná rezidencia ponúka veľa prirodzeného svetla a krásne výhľady na dokonale upravený exteriér. Výhodou tejto ponuky sú dva nezávislé vstupy na pozemok cez dver rôzne brány, z dvoch rôznych ulíc.

Nehnuteľnosť sa rozkladá na priestrannom, dokonale upravenom rovinatom pozemku s výmerou 1055 m2 a orientáciou samotnej stavby na východnú svetovú stranu. Prostredie, v ktorom sa táto ponuka nachádza tvorí jej najväčšiu pridanú hodnotu. Vďaka umiestneniu hmoty a architektonickému riešeniu domu do písmena L tvorí dokonale upravená záhrada diskrétnu a zároveň priestorovo rozľahlú zónu. Dominantou exteriéru je vyhrievaný bazén so slanou vodou s možnosťou prestrešenia a tým pádom celoročnej prevádzky. Bezprostredné okolie bazéna dotvára priestranná drevená terasa s ležadlami a parková úprava pozemku. Bazén je plne automatizovaný, vyhrievaný tepelným čerpadlom a disponuje protiprúdom. Terasa okrem priestoru na opaľovanie ponúka aj prestrešený priestor na rodinné stolovanie. Okrem dominantného bazéna poskytuje terasa výhľad aj na decentnú fontánu s jazierkom a vstup do exkluzívnej vírivky. Celý pozemok je pod drobnohľadom kamerového systému, je kompletne osvetlený a zavlažovaný automatickým závlahovým systémom, ktorý čerpá vodu z vlastnej studne. Prístupové komunikácie okolo domu sú vyhrievané.

Dom je umiestnený na rohu pozemku a má dve nadzemné podlažia. Prízemie, v ktorom je sústredená denná časť s presvetlenou obývačkou, jedálňou, krbom a kuchyňou, následne technická časť domu so serverňou, práčovňou a technologickým zázemím a zakončené je hosťovskou miestnosťou, dvomi detskými izbami, kúpeľňou a  napokon veľkou garáž. Vrchné podlažie je výhradne určené pre majiteľov nehnuteľnosti a tvorí ho veľká spálňa, samostatný šatník, kúpeľňa a príručný sklad. Okrem toho sa na vrchnom podlaží nachádza veľká terasa, ktorej časť okrem priestoru na slnenie tvorí veľká trampolína, detská hojdačka a malé pieskovisko. Na vrchnej terase, resp. streche domu je inštalovaný núdzový agregát na naftový pohon.

Nehnuteľnosť je kompletne zariadená kvalitným nábytkom, spolu s novou kuchynskou linkou na mieru. Kuchyňa je kompletne vybavená kvalitnými spotrebičmi značky Siemens (sklokeramická varná doska, americká chladnička, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, kávovar, digestor). V interiéry prevládajú teplé a zemité farby a prírodné materiály ako drevo a kameň, čím nehnuteľnosť pôsobí nadčasovo, moderne a zároveň rodinne.

O požadovanú teplotu v interiéry počas celého roka sa stará reverzné tepelné čerpadlo, ktoré prostredníctvom fancoilov rozvádza v zime teplý vzduch a v lete chladí. Okrem fancoilov a konvektorov v obývačke sa v dome nachádzajú radiátory na teplú vodu. Súčasný primárny zdroj tepla je elektrická energia. Plynová prípojka sa nachádza na pozemku a je na zvážení nového majiteľa, aký zdroj tepla mu vyhovuje viac. Teplota v jednotlivých miestnostiach sa nastavuje prostredníctvom digitálnych termostatov, resp. prostredníctvom aplikácie do smartphonu. Dom je inteligentný, plne automatizovaný a kompletne klimatizovaný. Súčasťou inteligentnej domácnosti je aj centrálny rozvod audia po celom dome.

O multimediálnu TV zábavu, internet a pevná linku sa stará optika od prevádzkovateľov SWAN a Telekom. Súčasťou domu je okrem kamerového, aj bezpečnostný systém. Interiérové osvetlenie poskytujú bodové LED svetlá v znížených SDK stropoch s možnosťou regulácie intenzity svietenia prostredníctvom inteligentného systému riadenia domu. Osvetlená je tiež záhrada a okolie domu.

Mesačné réžijné náklady na prevádzku domu sú:
elektrina ………………………………………………….. 250 €
voda ………………………………………………………….. 30 €

Podlaha:
keramické dlažby / plávajúca podlaha

Okná a dvere:
plastové profily

Dom je postavený z keramickej tehly s dodatočným zateplením. Použité obvodové tvárnice sú hrúbky 38 cm plus 10 cm polystyrén. Vnútorné priečky sú rovnako z keramickej tehly hrúbky 11 cm. Strecha je izolovaná 50 cm hrubou vatou, fóliou a vrchným zásypom. Na hlavnom vstupe vody do domu je inštalovaný zmäkčovač vody.


OKOLIE

Ako bolo spomenuté vyššie, nehnuteľnosť sa nachádza v dokončenej obytnej zóne Chorvátskeho Grobu – časti Čierna Voda, s názvom Suché miesto. Táto lokalita sa nachádza na začiatku Čiernej Vody, neďaleko budúceho nultého obchvatu Bratislavy. Suché miesto je zároveň priamo napojené aj na tzv. Triblavinskú cestu, ktorá ústi na starú Seneckú cestu I/60. Okrem toho bude časť Čierna Voda v horizonte niekoľkých mesiacov napojená aj na nadradenú dopravnú infraštruktúru – diaľnicu D1 prostredníctvom diaľničnej križovatky Triblavina. Z obce Chorvátsky Grob sa tak stane jeden z najlepšie dopravne obslúžených bratislavských satelitov, čo z nej robí dobrú lokalitu na budúce investície.

V tesnej blízkosti sa nachádza:
Materská škola – súkromná škôlka Dubáčik
Potraviny Coop Jednota
L-activity park
Cyklotrasa Jurava
Zastávka autobusu
Základná škola
Detské ihrisko Lúčny koník

U nás KUPUJETE nehnuteľnosť BEZ RIZIKA

GARANTUJEME NAJVYŠŠIU MOŽNÚ OCHRANU KÚPY!
naše obchody sú POISTENÉ a AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM

GARANTUJEME ZÍSKANIE HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU!
v opačnom prípade VRÁTIME CELÚ REZERVAČNÚ ZÁLOHU*

Volajte Vášho privátneho realitného konzultanta na číslo:
0910 595 595
alebo píšte na
Info@KvalitneNehnutelnosti.sk

_______________________________________________________________________
Realitná kancelária KVALITNÉ NEHNUTEĽNOSTI s.r.o. si vyhradzuje právo na prípadné nepresnosti údajov uvedených v tomto inzeráte. Inzerát bol spracovaný v dobrej viere na základe informácií poskytnutých majiteľom nehnuteľnosti.

*platí v prípade, ak využijete služby nami odporučeného finančného sprostredkovateľa

Adresa: Suché miesto, Chorvátsky Grob
PSČ: 90025
Krajina: Afganistan
Otvoriť v google mapách
ID nehnuteľnosti: 5306
Výmera nehnuteľnosti: 330.00 m2
Pozemok: 1,055.00 m2
Miestností: 9
Izieb: 6
Kúpeľní: 2
Poschodie: 1-2 / 2
Pivnica: nie
Kolaudácia: 2008

Podobné nehnuteľnosti

11
PREDAJ

DOM ČILISTOV

459.990 €
5-i rodinný dom v radovej zástavbe projektu Čilistovská Lagúna
5-i rodinný dom v radovej zástavbe projektu Čilistovská Lagúna
51 173.00 m2
11
PREDAJ

BYT BARTÓKOVA

PREDANÉ
2-i byt na prestížnej adrese na hradnom kopci pri Bôriku
2-i byt na prestížnej adrese na hradnom kopci pri Bôriku
21 72.00 m2
11
PREDAJ

POZEMOK MALINOVO

299.990 €
Ideálny stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Malinovo v zastavnom území
Ideálny stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Malinovo v zastavnom území
938.00 m2
11
PREDAJ

POZEMOK STUPAVA

139.590 €
Veľkorysý pozemok pod Malými Karpatami s rekračnou chatkou a krásnym výhľadom
Veľkorysý pozemok pod Malými Karpatami s rekračnou chatkou a krásnym výhľadom
1,410.00 m2

Porovnať