click to enable zoom
Loading Maps
We didn't find any results
Zobrazenie Mapa Satelit Hybrid Terén Moja poloha Celá obrazovka Pred. Ďal.
Pokročilé vyhľadávanie

0€ to 5 000 000€

We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Pokročilé vyhľadávanie

0€ to 5 000 000€

we found 0 results

Your search results

REZERVOVANÉ BYT ZUCKERMANDEL

249 990 € + nábytok, parking, pivnica
Video

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ krásny, kompletne zariadený 2-i apartmánový byt v industriálnom štýle S VÝHĽADOM NA DUNAJ a námestie zároveň, na jednej z NAJPRESTÍŽNEJŠÍCH adries Bratislavy. Vynikajúca INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ.


BYT / APARTMÁN

2- izbový apartmánový byt
ZUCKERMANDEL
Žižkova 15 (Bratislava I – Staré mesto)
nábrežie Dunaja
celková plocha: 55,54 m2 (52,34 m2 byt + 3,20 m2 loggia)
loggia s výhľadom na rieku Dunaj
1. poschodie / 7
klimatizovaný
luxusne zariadený / industriálny štýl (+30.000,- €)
garážové státie (+30.000,- €)
priestranná pivnica (+5.000,- €)
najlepšia lokalita


POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Vstupná chodba so vstavanou šatníkovou skriňou; kúpeľňa s vaňou, WC, umývadlom a pračkou; priestranná obývačka s výstupom na loggiu, spojená s kuchyňou; spálňa s výstupom na loggiu.

Podlaha: drevené parkety / koberce

Moderný, slnečný 2-izbový apartmánový byt v polyfunkčnom mestskom centre ZUCKERMANDEL je orientovaný na juhovýchod a ponúka krásny výhľad na námestie, aj rieku Dunaj.

Nehnuteľnosť je kompletne zariadená kvalitným nábytkom na mieru z dielne interiérového štúdia NESIA a Hilkovič. Industriálny štýl nehnuteľnosti dotvára rukopis Ing. Arch. Adriána Morocza s motívom Roya Lichtensteina. Obývaciu časť opticky od pracovne a kuchyne oddeľuje vyvýšené, podsvietené pódium ktoré okrem estetickej funkcie poskytuje krásne výhľady z obývačky na rieku Dunaj cez veľkoformátové hliníkové okná. Špecifikom ponúkanej nehnuteľnosti je veľa odrazových plôch, ktoré presvetlujú a opticky zväčšujú priestor. Dizajnová kuchynská linka je vybavená všetkými elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu.

Samotná obývačka je zariadená knižnicou s úložným priestorom, zostavavou s plochou 65“ TV, nastaviteľným koženým kreslom, konferenčným stolíkom a dizajnovou pohovkou. Okrem industriálnych svietidiel sa v byte nachádzajú kovové hrazdy a lano na cvičenie, ktoré spolu s lokalitou v ktorej sa nachádza dodávajú nehnuteľnosti nezameniteľnú atmosféru aktívneho mestského bývania.

Priestranná spálňa, ktorej súčasťou je okrem manželskej postele aj vstavaná skriňa poskytuje dostatočný úložný priestor na šatstvo. Zo spálne je rovnako ako z obývačky výstup na loggiu s jednoduchým vonkajším sedením.

Na chodbe pri vstupných bezpečnostných dverách sa nachádza veľká šatníková skriňa typu rolldoor, oproti nej kúpeľňa s vaňou (ktorá zároveň slúži ako sprchový kút), umývadlom, WC a pračkou v motívoch Roy Lichtenstein.

Byt je klimatizovaný, má niekoľko samostatných, diaľkovo ovládaných svetelných zón. Rovnako na diaľkové ovládanie fungujú aj exteriérové žalúzie. V celom byte je nainštalované BOSE audio. Podlahu v byte tvoria drevené parkety na ktorých je v obývačke a spálni položený kvalitný koberec. V byte je video vrátnik a bezpečnostné vchodové dvere.

K bytu prislúcha pivničná kobka (+5.000,- €) a nadštandardne veľké garážové státie (+30.000,- €).

Mesačné poplatky vrátane garážového státia a pivnice sú do 200 €.

Energetický certifikát: A

Vzhľadom na prestížnu lokalitu a občiansku vybavenosť projektu Zuckermandel, je predmetná ponuka z dlhodobého hľadiska vhodná ako investičná príležitosť.


PROJEKT ZUCKERMANDEL
Nová štvrť, ktorá vznikla priamo na úpätí hradného brala, rozšírila zástavbu mestského jadra a otvorila sa nielen jej obyvateľom, ale všetkým Bratislavčanom a návštevníkom hlavného mesta. Dobudovaním tejto lokality došlo k zaceleniu historickej rany a prepojeniu Starého Mesta s nábrežnou promenádou.

Atraktívna mestská štvrť vďaka súhre obytných, administratívnych a obchodných priestorov žije plnohodnotný život 24 hodín denne. Jej neoddeliteľnou súčasťou sú kaviarne a reštaurácie, pričom verejný priestor tvorí viac ako polovicu celkovej plochy územia. Svoje miesto tu našli parky, prírodná zeleň, uličky, námestia i vonkajší work-out.

Dominantnou súčasťou štvrte je námestie plynulo pokračujúce lávkou ponad električkovú trať. Tá prepája dunajskú promenádu a prírodný skalný masív, ktorý zohráva jedinečnú úlohu v celom koncepte. Vďaka Zuckermandlu vznikla pešia trasa z Rybného námestia cez plánovaný projekt Vydrica až na nábrežie a ďalej do River Parku. Z dnešnej nábrežnej komunikácie sa tak stáca mestský bulvár.

Zdroj: www.zuckermandel.sk


LOKALITA

V polyfunkčnom komplexe Zuckermandel sa okrem rezidenčných nehnuteľností nachádzajú administratívne priestory, obľúbená talianska reštaurácia, kaviarne, potraviny, banky a vonkajšie fitness centrum. Najlepšia lokalita v rámci centra Bratislavy ponúka pešiu dostupnosť do historickej časti mesta, ale aj do bratislavského downtownu Eurovea. Dunajské korzo spája ruch centra mesta s pokojnou lokalitou s výhľadmi na vodnú hladinu a lužné lesy.


CENA
 vrátane provízie a 5***** realitného servisu
249 990,- EUR za apartmánový byt
+ 30.000,- EUR za kompletné vybavenie bytu
+ 30.000,- EUR za garážové státie
+ 5.000,- EUR za pivničnú kobku

NAJVYŠŠIA OCHRANA pri kúpe
bezpečnosť na 1. mieste
VYBAVÍME VÁM NAJVÝHODNEJŠÍ HYPOTEKÁRNY ÚVER!

Volajte Vášho privátneho realitného konzultanta na číslo:
0910 595 595
alebo píšte na
Info@KvalitneNehnutelnosti.sk
_______________________________________________________________________

Realitná kancelária KVALITNÉ NEHNUTEĽNOSTI (ďalej ako „RK“) si vyhradzuje právo na prípadné nepresnosti údajov uvedených v tomto inzeráte. Inzerát bol spracovaný v dobrej viere na základe informácií poskytnutých majiteľom nehnuteľnosti.

Predávajúci si prostredníctvom RK vyhradzuje právo prijať alebo odmietnuť akúkoľvek ponuku bez udania dôvodu a rovnako si vyhradzuje právo licitovať cenu nehnuteľnosti.

Adresa: Žižkova 15
Mesto:
PSČ: 81102
Krajina: Slovakia (Slovak Republic)
ID nehnuteľnosti: 5884
Cena: 249 990 € + nábytok, parking, pivnica
Výmera nehnuteľnosti: 56 m2
Počet miestností: 2
Izby: 2
Kúpeľne: 1
Poschodie: 1.p / 8
Pivnica: áno
Vonkajšie plochy: loggia
Konštrukcia: monolitický skelet
Parking: áno
Energetický certifikát: A
Kolaudácia: 2017
Dostupnosť: ihneď
loggia
garážové státie
vlastné kúrenie pre dom
energeticky úsporný
zateplený dom
osobný výťah
klimatizácia
nadštandardné materiály
kompletne zariadený nábytkom
nábytok na mieru
kuchynská linka
bezpečnostné dvere
hliníkové okná
drevené parkety
vaňa
luxusný
slnečný
pekný výhľad
občianska vybavenosť
dopravná dostupnosť
reštaurácia
kaviareň
MHD
Zuckermandel pôdorys
Zuckermandel pôdorys

PhDr. Ing. Juraj Gľonda

privátny realitný konzultant
+421 910 595 595
Glonda@KvalitneNehnutelnosti.sk