click to enable zoom
Loading Maps
We didn't find any results
Zobrazenie Mapa Satelit Hybrid Terén Moja poloha Celá obrazovka Pred. Ďal.
Pokročilé vyhľadávanie

0€ to 5 000 000€

We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Pokročilé vyhľadávanie

0€ to 5 000 000€

we found 0 results

Your search results

ČILISTOVSKÁ KÚRIA

Lipová 10, Šamorín, , ,
pridaj k obľúbeným
Video

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ novopostavená, 3-generačná kúria v historickom štýle a UNIKÁTNEJ LOKALITE ČILISTOVSKÉHO OSTROVA s dôrazom na detail, rozľahlým pozemkom a PRIAMYM PRÍSTUPOM K VODE.


KÚRIA

Lipová 10 (Šamorín – Čilistov)
úžitková plocha domu: 550 m2
rozloha pozemku: 2000 m2
2 podlažia
11 miestností
4 kúpeľne
5 WC
3 kuchyne
wellness s bazénom a saunami
garáž pre 2 autá
vonkajší parking pre 4 autá
samostatný byt
hosťovský trakt
nábytok na mieru
kvalitné materiály
dôraz na detail
bezpečná a tichá ulica
parková úprava pozemku
bezkonkurenčná lokalita
orientácia na svetové strany: JV

Hlavné krídlo
vstupná chodba; hosťovská spálňa; samostatné WC s umývadlom pre hostí; spálňa; kúpelňa s vaňou, sprchovým kútom, WC a umývadlom; obývačka s vysokými stropmi a krbom; kuchyňa; technická miestnosť so špajzou a žehliarňou; zimná záhrada; wellness svet

Ľavé krídlo
prízemie – bezbariérový byt:
vstupná chodba; spálňa; kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC; obývačka s kuchyňou

1. poschodie – podkrovný byt:
samostatný vchod so schodiskom; spálňa; kúpeľňa; obývacia izba s pódiom a výstupom do záhrady

Pravé krídlo
vstupná chodba; kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC; pracovňa; garáž

Usadlosť bola postavená v roku 2010 ako 3-generačné rodinné sídlo v historickom štýle, tzv. sedliacky barok. Disponuje veľkolepým vstupom cez kovanú bránu a dláždené nádvorie s parkovou úpravou, ktoré definuje celú stavbu do písmena U. Samotná stavba zaberá celú šírku pozemku, čím bol pozemok maximálne využitý. Okrem absolútneho bezpečia a priestoru, nehnutelnosť ponúka krásne prostredie podunajskej prírody na unikátnom ostrove Čilistov, veľkú záhradu s parkovou úpravou a dostatok parkingu až pre 6 áut.

Kúria sa rozkladá na rovinatom pozemku s výmerou 2000 m2 a orientáciou na juho-východnú svetovú stranu. Prostredie pôsobí vďaka parkovej úprave pozemku a okolitej prírody veľmi príjemne a upokojujúco.

Nehnuteľnosť má 3 trakty a vie fungovať ako viacgeneračná vzhľadom na autonómne vchody a dispozičné riešenie celého objektu. Všetky miestnosti v dome boli projektované veľkoryso, aby poskytovali obyvateľom maximum priestoru. Celkovo nehnuteľnosť vďaka nadštandardnej úžitkovej ploche a veľkým, preskleným plochám pôsobí veľmi svetlo, vzdušne a komfortne.

Ľavý trakt plní úlohu samostatného 2-izbového bytu na prízemí s kompletným zázemím vrátane kuchyne a taktiež ďaľšieho, veľkometrážneho podkrovného bytu, ktorý je pripravený do štádia “holobyt” a budúcim majiteľom poskytuje priestor na dokončenie podľa vlastných predstáv.

Stredný, alebo tiež hlavný trakt je najrozsiahlejšou súčasťou celej nehnuteľnosti a poskytuje zázemie pre nadštandardné bývanie majiteľov celej kúrie. Okrem súkromných miestností sa tu nachádza rozľahlá obývacia izba s výškou stropu až 3,5 m, veľkými presklenými oknami poskytujúcimi výhľad do veľkorysej záhrady s bio jazerom a veľkými kachlami. Okrem obývačky s kuchyňou zaujme aj zimná záhrada a wellness svet, ktorý je pripravený na dokončenie podľa vlastných predstáv (farebné prevedenie bazéna a typ sauny).

Pravý trakt je multiúčelový a teda môže slúžiť ako pokračovanie wellness sveta s ktorým je spojený a slúžiť ako kompletné zázemie pre fitness, alebo naďalej byť využívaný ako kancelária. Okrem spomínaných miestností sa na konci traktu nachádza veľká vykurovaná 2-garáž s vodou a umývadlom.

Kúria je kompletne zariadená dobovým, architektom navrhnutým masívnym nábytkom na mieru s dôrazom na najvyššiu kvalitu prevedenia. Všetky remeselné práce dodávali umeleckí stolári a kováči. Kuchyňa s výhľadom do záhrady je rovnako, ako zvyšok nábytku z masívu. Je kompletne vybavená kvalitnými spotrebičmi a prislúcha k nej veľká technická miestnosť, ktorá plní aj funkciu špajze, práčovne, žehliarne a je cez ňu možný výstup na záhradu.

O teplo domova sa starajú 2×2 solárne panely, ktoré sa zapínajú podľa momentálnej polohy slnka, plynový kotol značky Buderus a veľký krb umiestnený v obývačke. Technológia a rozvody sa nachádzajú v technickej miestnosti so samostatným vchodom. Pitnú vodu zabezpečuje mestský vodovod a tečie v každej kuchyni. Úžitková voda je čerpaná ponorným čerpadlom z vlastnej studne hlbokej 14 m. Kanalizácia je rovnako mestská, pre prípad havárie má nehnuteľnosť záložnú izolovanú žumpu s kapacitou 8 m3. Dažďová voda je odvádzaná do presakovacieho kanála mimo pozemok. Každá časť nehnuteľnosti má samostatnú poistkovú skriňu. V garáži je okrem 220V aj 380V. V celom dome je potrubie pre centrálny vysávač vrátane garáže a príprava pre zabezpečovací systém. Nádvorie je osvetlované automatickými svetlami a spolu s nasvietenými arkádami dotvárajú celkovú emóciu pri pohľade na nehnuteľnosť z ulice. O multimediálnu zábavu TV, internet a pevnú linku sa stará Telekom.

Mesačné réžijné náklady na prevádzku domu sú:
plyn …………………………………………………… 120,- €
elektrina ………………………………………………. 40,- €
voda ……………………………………………………… 5,- €

Technické informácie:
konštrukcia: keramická tehla + 8 cm zateplenie polysterénom a zelenou vatou
strecha: Bramac
podlaha: Merbau – juhoamerické exkluzívne drevené podlahy
obklady / dlažby: španielske
okná: drevené – EURO okná
dvere: drevené
vykurovanie: podlahové + radiátory + vykurované steny
elektrika: 220 V / 380 V
energetický certifikát (ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti): NIE


POZEMOK
Pozemok je rovinatý, pravidelného, obdĺžnikového tvaru s maximálnou možnou mierou využitia. Približne prvú polovicu 2000 m2 veľkého pozemku tvorí nádvorie spolu so zastavanou plochou na ktorej leží nehnuteľnosť. Zvyšok pozemku tvorí rozľahlá záhrada s množstvom zelene a 25 ročnými stromami. Na záhrade boli vykonané hrubé terénne úpravy výsledkom ktorých je nádrž na bio jazero s možnosťou plnohodnotého kúpania. Na pozemku sa nachádza aj altánok a samostatná garáž, ktorá môže slúžiť ako dieľňa, prípadne ako suchý dok pre menšiu loď, keďže pozemok je prepojený priamo s vodným kanálom prostredníctvom pridruženého pozemku.


LOKALITA
Unikátna lokalita ostrova Čilistov ponúka okrem množstva zelene, športovo-relaxačných možností vyžitia na vodnom kanáli, v parku Kormorán, či neďalekého multifunkčného športovo-relaxačného areálu X-Bionic Sphere, ktorý nemá v Európe obdobu aj vynikajúcu dopravnú dostupnosť vďaka budúcej rýchlostnej ceste R7. V meste Šamorín vybavíte všetky potrebné nákupy a služby spojené s plnohodnotným, spokojným životom. Rodinné nákupy vybavíte v malých súkromných potravinách, supermarketoch (Billa, Jednota Coop, Lidl) alebo hypermarketoch (Tesco, Kaufland). Kadernícke, kozmetické, masážne služby pre dámy sú na každom kroku. Po nákupoch sa môžete osviežiť v jednej z mnohých príjemných, komorných kaviarničiek, či cukrární. Gastronomické špeciality nájdete v susednej reštaurácii Apani, či Ferriers. Miestne špeciality v neďalekej Csárde a taliansku kuchyňu spolu s vynikajúcimi vínami vo výbornej talianskej reštaurácii. Okrem nej sa v Šamoríne nachádza množstvo pizzérií a malých lokálnych vinární.

V blízkosti sa nachádza:
Vodácky kanál
Park & Hotel Kormorán
Dunajská hrádza
Dunajské ramená
X-Bionic Sphere
Autobusová zastávka
Mesto Šamorín
18- jamkové golfové ihrisko Báč
Automobilový okruh Slovakiaring
Termálne kúpalisko Dunajská streda


VIDEO PREZENTÁCIA

https://youtu.be/AT2yYncs0I0


CENA 
vrátane provízie a 5***** realitného servisu
NA VYŽIADANIE

U nás KUPUJETE nehnuteľnosť BEZ RIZIKA

GARANTUJEME NAJVYŠŠIU MOŽNÚ OCHRANU KÚPY!
naše obchody sú POISTENÉ a AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM

GARANTUJEME ZÍSKANIE HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU!
v opačnom prípade VRÁTIME CELÚ REZERVAČNÚ ZÁLOHU*

Volajte Vášho privátneho realitného konzultanta na číslo:
0910 595 595
alebo píšte na
Info@KvalitneNehnutelnosti.sk

_______________________________________________________________________
Realitná kancelária KVALITNÉ NEHNUTEĽNOSTI s.r.o. si vyhradzuje právo na prípadné nepresnosti údajov uvedených v tomto inzeráte. Inzerát bol spracovaný v dobrej viere na základe informácií poskytnutých majiteľom nehnuteľnosti.

*platí v prípade, ak využijete služby nami odporučeného finančného sprostredkovateľa

Adresa: Lipová 10, Šamorín
Mesto:
PSČ: 93101
Krajina: Slovakia (Slovak Republic)
ID nehnuteľnosti: 4032
Výmera nehnuteľnosti: 550 m2
Veľkosť pozemku: 2,000 m2
Počet miestností: 11
Izby: 9
Kúpeľne: 4
Poschodie: 2 / 2
Vonkajšie plochy: nádvorie
Konštrukcia: tehla
Parking: garáž pre 2 autá + 4 parkovacie boxy
Kolaudácia: 2010
Dostupnosť: ihneď
terasa
garážové státie
vonkajšie státie
vlastné kúrenie pre dom
energeticky úsporný
zateplený dom
nadštandardné materiály
kompletne zariadený nábytkom
nábytok na mieru
kuchynská linka
drevené okná
podlahové vykurovanie
drevené parkety
vaňa
sprchový kút
luxusný
slnečný
pekný výhľad
tiché prostredie
bezpečná lokalita
občianska vybavenosť
dopravná dostupnosť
príroda
škola
reštaurácia
kaviareň
bar
fitness
detské ihrisko
sauna
altánok
parková úprava
bazén
vlastná studňa
mestská voda
plyn
elektrina
kanalizácia
žumpa

PhDr. Ing. Juraj Gľonda

privátny realitný konzultant
+421 910 595 595
Glonda@KvalitneNehnutelnosti.sk