HALA ROVINKA

PREDANÉ
Rovinka,
Obľúbené
Your search results

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

  • Aktualizované:
  • 22 mája, 2024
  • 1 Izieb
  • 1 Kúpeľní
  • 248.00 m2

PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Táto ponuka je PREDANÁ. Pokiaľ rozmýšľate o predaji svojej nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať a BEZPLATNE sa poradiť ako predať Vašu nehnuteľnosť čo NAJVÝHODNEJŠIE, sme experti na EXKLUZÍVNY a DISKRÉTNY predaj KVALITNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ.
_______________________________________________________________________

www.KvalitneNehnutelnosti.sk
0910 595 595
_______________________________________________________________________

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ nová skladovacia hala – suchý sklad v novovybudovanej priemyselnej časti obce Rovinka V TESNEJ BLÍZKOSTI BRATISLAVY.


SKLADOVACIA HALA
zastavaná plocha 292,02 m2
celková plocha pozemku 375 m2
obostavaný priestor 1416,31 m3
priemerná výška podlažia 4,02 m
2x elektrická brána
3x klimatizačná jednotka
kancelária
kuchynka
sociálne zázemie
zabezpečovací systém
sendvičová konštrukcia
Orientácia na svetové strany: SZ

Budova bola daná do užívania v roku 2022, má 1 nadzemné podlažie, bez podzemných podlaží. Dispozične sa hala skladá zo samotného skladu, hygienického zázemia a z kancelárskych priestorov. Budova vznikla spojením pôvodne navrhnutých – dvoch identických suchých skladov, z ktorých každý bol plánovaný ako samostatná jednotka. Stavebnou úpravou je možné docieliť opätovné rozdelenie na 2 menšie identické (typické) haly.

Objekt je založený na pätkách a pásoch z prostého betónu. Podlahová doska haly má hrúbku 200 mm. Nosná konštrukcia haly je oceľová, osová vzdialenosť stĺpov a priečnych väzieb v pozdĺžnom smere haly je 4 x 5,05 m a v priečnom 3 x 4,10 m. Väzníky sú plnostenné z I profilu. Nosná konštrukciu strešných vrstiev tvorí trapézový plech. Sklon strechy je cca 5%. Klampiarske konštrukcie sú z poplastovaného plechu. Obvodový plášť je vytvorený sendvičovými panelmi ukotvenými horizontálne do oceľových stĺpov. Okná sú plastové s izolačným sklom. Dvere sú drevené v drevených zárubniach. Vstupné exteriérové dvere sú plastové plné. Podlahy v sociálnych priestoroch sú umývateľné. V skladovacích priestoroch je použitý vsyp zahladený do betónovej konštrukcie podlahy. Povrchová úprava stien je omietka s náterom resp. plech s náterom, v sociálnych zariadeniach je použitý keramický obklad. Objekt je vybavený vnútornou kanalizáciou, rozvodmi teplej a studenej vody, svetelnou a motorickou elektroinštaláciou.

Kanalizácia je v objekte navrhovaná ako delená. Rozvod studenej vody v objekte je vyhotovený z plastových rozvodov, hlavný ležatý rozvod studenej vody je vedený v podlahe. Umelé osvetlenie pozostáva z led svietidiel. V objekte je inštalovaný poplachový systém narušenia pozostávajúci z ústredne, príslušných snímačov pohybu od firmy Jablotron. Priestory sú vykurované aj chladené teplovzdušne, pomocou inštalovaných 3 kusov klimatizačných jednotiek. Celý objekt je chránený kamerovým systémom.

 

POPIS LOKALITY A AREÁLU
Ponúkaná hala sa nachádza v menšom, novovybudovanom areáli v okrajovej časti Rovinky s dopravnou dostupnosťou do centra obce približne 5 minút. Areál sa nachádza na rovinatom pozemku a je prístupný spevnenou komunikáciou napojenou na nadradenú komunikáciu. Areál je umiestnený v priemyselnej časti tvorenej ľahkou výrobou a skladovaním. Areál je ohraničený posuvnou bránou za ktorou sa nachádza 8 pôvodne navrhnutých, takmer identických suchých skladov. Areál je z inžinierskych sietí pripojený na elektrinu a disponuje vlastnou studňou.

Vďaka novovybudovanému nultému obchvatu Bratislavy a strategickej polohe obce Rovinka vzhľadom na okolité štáty, je ponúkaná hala ideálna aj pre firmu zaoberajúcu sa medzinárodným obchodom, prípadne v rámci Bratislavy na mestskú logistiku / just-in-time / e-shop.

U nás KUPUJETE nehnuteľnosť BEZ RIZIKA

GARANTUJEME NAJVYŠŠIU MOŽNÚ OCHRANU KÚPY!

Volajte Vášho privátneho realitného konzultanta na číslo:
0910 595 595
alebo píšte na
Info@KvalitneNehnutelnosti.sk
_______________________________________________________________________

Realitná kancelária KVALITNÉ NEHNUTEĽNOSTI (ďalej ako „RK“) si vyhradzuje právo na prípadné nepresnosti údajov uvedených v tomto inzeráte. Inzerát bol spracovaný v dobrej viere na základe informácií poskytnutých majiteľom nehnuteľnosti.

Predávajúci si prostredníctvom RK vyhradzuje právo prijať alebo odmietnuť akúkoľvek ponuku bez udania dôvodu a rovnako si vyhradzuje právo licitovať cenu nehnuteľnosti.

Adresa: Rovinka
Mesto:
PSČ: 90041
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v google mapách
ID nehnuteľnosti: 7088
Výmera nehnuteľnosti: 248.00 m2
Pozemok: 375.00 m2
Miestností: 1
Izieb: 1
Kúpeľní: 1
Poschodie: 1 / 1
Konštrukcia: sendičová
Dostupnosť: ihneď
čiastočne zariadený nábytkom
elektrina
klimatizácia
kuchynská linka
plastové okná
Hala Rovinka
Hala Rovinka

Juraj Gľonda

privátny realitný konzultant

Kontaktujte ma

    Porovnať

    Juraj Gľonda