REZIDENCIA STUPAVA

PREDANÉ
Platanová, ,
Obľúbené
Your search results

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

  • Aktualizované:
  • 17 februára, 2023
  • 6 Izieb
  • 3 Kúpeľní
  • 612.00 m2
  • Kolaudácia: 2002

PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Táto ponuka je PREDANÁ. Pokiaľ rozmýšľate o predaji svojej nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať a BEZPLATNE sa poradiť ako predať Vašu nehnuteľnosť čo NAJVÝHODNEJŠIE, sme experti na EXKLUZÍVNY a DISKRÉTNY predaj KVALITNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ.
_______________________________________________________________________

www.KvalitneNehnutelnosti.sk
0910 595 595
_______________________________________________________________________

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 6-izbová VEĽKORYSÁ rodinná rezidencia s vnútorným BAZÉNOM, saunou, telocvičňou, átriom, zimnou záhradou a otvorenou galériou NA ROZĽAHLOM POZEMKU v súkromnom areáli s tenisovým kurtom, PRIAMO NA HRANICI MALÝCH KARPÁT.


STRU
ČNÝ PREHĽAD
Platanová ulica (k.ú. Stupava)
úžitková plocha domu: 612 m2 (549 m2 dom + 63 m2 garáž)
zastavaná plocha: 329 m2 
rozloha pozemku: 1481 m2
2 nadzemné podlažia
1 podzemné podlažie
6 obytných izieb
3 kúpeľne
5 WC
vyhrievaný vnútorný bazén s protiprúdom
fínska sauna
átrium s krbom
telocvičňa – fitness
vonkajšia terasa
technická miestnosť – kotolňa
práčovňa so šatníkom
potravinová komora – špajza
samostatný šatník
dielňa
garáž pre 3 autá
vonkajší parking pre 4 autá
nábytok na mieru
centrálny vysávač
zabezpečovací systém
rekuperácia bazénovej haly Menerga
parková úprava pozemku
uzatvorený areál s tenisovým kurtom
možnosť dokúpiť susedný pozemok
orientácia na svetové strany: JZ


DISPOZI
ČNÉ RIEŠENIE
prízemie (1. nadzemné podla
žie):
zádverie so schodiskom do suterénu; WC s umývadlom; sklad-špajza; hosťovská izba s vlastnou kúpeľňou; obývacia izba s galériou a schodiskom; átrium s krbom a východom na terasu; bazénová hala so saunou, oddychovou zónou a sociálnym zázemím; zimná záhrada s výstupom do záhrady

poschodie (2. nadzemné podlažie):
galéria so schodiskom; detská izba s loggiou; priestranná spálňa s vlastnou kúpeľňou, šatníkom a veľkou terasou; pracovňa s loggiou; izba s loggiou; spoločná kúpeľňa prístupná z galérie

suterén (1. podzemné podlažie):
centrálna chodba so schodiskom; sklad-špajza; práčovňa so šatníkom; šatník; posilňovňa-fitness; pracovňa; dielňa; kotolňa s technológiou

exteriér:
vonkajšia terasa so sedením; vonkajší parking pre 4 autá; tenisový kurt v areáli


POPIS NEHNUTE
ĽNOSTI
Ponúkaný rodinný dom sa nachádza na hranici mesta Stupava a chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty. Lokalita je vyhľadávaná najmä kvôli tesnej blízkosti prírody, dobrej dostupnosti do Bratislavy a vidieckeho pokoja zároveň. Nehnuteľnosť je situovaná v privátnom rodinnom areáli s dvoma kontrolovanými vstupmi, v existujúcej, stabilizovanej zástavbe rodinných domov. Areál je obslúžený súkromnou komunikáciou a nachádza sa v ňom aj tenisový kurt.

Nehnuteľnosť sa rozkladá na priestrannom, dokonale upravenom pozemku s celkovou výmerou 1481 m2. Dom je umiestnený v zadnej časti pozemku a do užívania bol daný v roku 2002 spolu s celým areálom. Má celkovo 3 podlažia, jedno podzemné a 2 nadzemné. Rezidencia ponúka veľa prirodzeného svetla a krásne výhľady na dokonale upravený exteriér.

V prípade požiadavky budúceho vlastníka je možné k ponúkanej nehnuteľnosti dokúpiť susedný pozemok o výmere 554 m2, čím by sa celková výmera pozemku zväčšila na 2035 m2.

Nehnuteľnosť je kompletne zariadená kvalitným masívnym nábytkom, vrátane kuchynskej linky na mieru s kamennou pracovnou doskou. Kuchyňa je vybavená všetkými elektrickými spotrebičmi. V interiéri prevládajú teplé, zemité farby a prírodné materiály ako drevo a kameň, čím nehnuteľnosť aj pri nadštandardnej podlahovej ploche pôsobí útulne. Samotné podlahy sú tvorené drevenými parketami a veľkoformátovou keramickou dlažbou. Svietidlá, konkrétne ich sklenené kompozície sú riešené ako ručne vyrábané sklárske diela od renomovaných slovenských autorov. V prípade požiadavky môžu hnuteľné veci ostať súčasťou predaja. Pevne zabudované stolárske prvky nehnuteľnosti – schody, zábradlia so sklenenými výplňami a posuvné dvere sú neoddeliteľnou súčasťou nehnuteľnosti.

Pokrytie internetom zabezpečuje buď metalická sieť od Telekomu, ktorá je vedená v Platanovej ulici alebo mikrovlnka od RadioLAN. Televízne pokrytie využíva satelitný príjem Skylink. Na hranici pozemku je umiestnený prípojný bod optiky od Telekomu. Súčasťou domu je aj bezpečnostný systém.

Mesačné réžijné náklady na prevádzku domu sú:
elektrina ………………………………………………….. 170 €
plyn …………………………………………………………. 220 €
voda ………………………………………………………….. 15 €
internet RadioLAN ……………………………………. 15 €
internet Telekom ………………………………………. 10 €
Skylink ……………………………………………………….. 12 €


TECHNICKÉ INFORMÁCIE
Dom je stavebne riešený ako tradičná stavba s nosnou konštrukciou – železobetónový monolitický skelet s murovanými zvislými nosnými konštrukciami (stenami) a čiastočne monolitickými stĺpovými prvkami štvorcového a kruhového prierezu, krov je tradičná tesárska drevená konštrukcia pod sedlovú strechu. Strešná krytina je Bramac. Okná sú drevené – eurookná s izolačným dvojsklom. V roku 2018 boli v bazénovej miestnosti pôvodné okná vymenené za nové, plastové s izolačným trojsklom. O vykurovanie objektu sa stará stacionárny plynový kotol Viessmann s výkonom 40 kW umiestnený v samostatnej kotolni v suteréne. V kúpelniach na poschodí je kúrenie riešené elektrickými podlahovými DEVI rohožami. O výhrev bazénovej vody sa okrem samostatnej vetvy plynového kotla stará aj výmenník napojený na teplovodnú krbovú vložku. Ohrev vzduchu, odvlhčenie a vetranie bazénovej haly zabezpečuje bazénová vetracia jednotka Menerga umiestnená v suteréne.

Kompletný technický popis vrátane pôdorysov, videa a detailných fotografií jednotlivých podlaží radi poskytneme e-mailom na vyžiadanie.


BENEFITY

Najväčším benefitom ponuky je okrem samotnej lokality v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza primárne veľkorysý vnútorný priestor a súkromie. Medzi nadštandardné prvky bývania patrí privátny wellness svet, v ktorom sa nachádza 7,2 m dlhý vnútorný plavecký bazén s protiprúdom, fínska sauna, oddychová miestnosť a zimná záhrada. Celkovo bazénová hala, átrium s dizajnovým krbom, veľká obývačka s kuchyňou v otvorenej galérii, či množstvo obytných ale aj obslužných miestností vrátane priestrannej garáže len umocňujú nadštandardnú úžitkovú plochu tejto rozľahlej rodinnej rezidencie.


LOKALITA

Ako bolo spomenuté vyššie, nehnuteľnosť sa nachádza v dokončenej obytnej zóne rodinných domov – uzavretom súkromnom areáli patriacom jednej rodine. Tento areál sa nachádza na konci Stupavy, v kontaktnej vzdialenosti od pohoria Malé Karpaty a je ideálny pre tých, ktorí hľadajú pokoj, priestor, súkromie a prírodu v tesnej blízkosti Bratislavy. Mesto Stupava zase ponúka budúcim majiteľom nehnuteľnosti kompletnú občiansku vybavenosť od supermarketov po vynikajúce talianske reštaurácie.

V blízkosti sa nachádza:
Chránená krajinná oblasť Malé Karpaty
Centrum mesta Stupava
Borinka (obec)
Hrad Pajštún

U nás KUPUJETE nehnuteľnosť BEZ RIZIKA

GARANTUJEME NAJVYŠŠIU MOŽNÚ OCHRANU KÚPY!

Volajte Vášho privátneho realitného konzultanta na číslo:
0910 595 595
alebo píšte na
Info@KvalitneNehnutelnosti.sk
_______________________________________________________________________

Realitná kancelária KVALITNÉ NEHNUTEĽNOSTI (ďalej ako „RK“) si vyhradzuje právo na prípadné nepresnosti údajov uvedených v tomto inzeráte. Inzerát bol spracovaný v dobrej viere na základe informácií poskytnutých majiteľom nehnuteľnosti.

Predávajúci si prostredníctvom RK vyhradzuje právo prijať alebo odmietnuť akúkoľvek ponuku bez udania dôvodu a rovnako si vyhradzuje právo licitovať cenu nehnuteľnosti.

Adresa: Platanová
Mesto:
Oblasť:
PSČ: 90031
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v google mapách
ID nehnuteľnosti: 6915
Výmera nehnuteľnosti: 612.00 m2
Pozemok: 1,481.00 m2
Miestností: 6
Izieb: 6
Kúpeľní: 3
Poschodie: 3 podlažia
Pivnica: áno
Konštrukcia: skelet
Parking: garáž
Energetický certifikát: nemá
Kolaudácia: 2002
Dostupnosť: ihneď
bazén
bezpečná lokalita
dopravná dostupnosť
drevené okná
drevené parkety
fitness
garážové státie
kompletne zariadený nábytkom
kuchynská linka
luxusný
nábytok na mieru
parková úprava
príroda
sauna
slepá ulica
slnečný
Terasa
tiché prostredie
vlastné kúrenie

Juraj Gľonda

privátny realitný konzultant

Kontaktujte ma

    Porovnať

    Juraj Gľonda