DOM ZÁHORSKÁ BYSTRICA

749.990 €
Obľúbené
Your search results

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

  • Aktualizované:
  • 22 mája, 2024
  • 5 Izieb
  • 4 Kúpeľní
  • 275.00 m2
  • Kolaudácia: 2000

PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 5-izbová VEĽKORYSÁ rodinná rezidencia s vonkajším BAZÉNOM, samostatne stojacou garážou, zimnou záhradou s krbom a galériou NA ROZĽAHLOM POZEMKU v súkromnom areáli s výhľadom na hrad Pajštún, PRIAMO POD MALÝMI KARPATAMI.


STRUČNÝ PREHĽAD

Prídavková ulica (k.ú. Bratislava IV – Záhorská Bystrica)
úžitková plocha domu: 275 m2
zastavaná plocha: 154 m2
rozloha pozemku: 1199 m2 + podiel 1/2 na vnútroareálovej komunikácii 263 m2
2 nadzemné podlažia
1 podzemné podlažie
5 obytných izieb
4 kúpeľne
3 WC
prestrešený vonkajší bazén s protiprúdom
samostatne stojaca garáž s dieľňou
zimná záhrada s krbom
vonkajšia terasa
technická miestnosť – kotolňa
práčovňa so šatníkom
potravinová komora – špajza
šatník
vonkajší parking pre 4 autá
klimatizácia Daikin
zabezpečovací systém
parková úprava pozemku
uzatvorený areál s vnútroareálovou komunikáciou
možnosť postaviť ďaľšiu samostatnú garáž
orientácia na svetové strany: J-S


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE
prízemie (1. nadzemné podlažie):

zádverie so šatníkovou skriňou, schodiskom do suterénu a na poschodie; kúpeľňa s WC, umývadlom a sprchovým kútom; hosťovská izba / pracovňa; obývacia izba s; výstupom na zimnú záhradu; kuchyňa; galéria a výstupom na terasu do záhrady

poschodie (2. nadzemné podlažie):
chodba so schodiskom; kúpeľňa s WC, umývadlom a sprchovým kútom; detská izba; detská izba s loggiou; priestranná spálňa s vlastnou kúpeľňou, šatníkom a výstupom na terasu

suterén (1. podzemné podlažie):
centrálna chodba so schodiskom; kúpeľňa s práčovňou; kotolňa s technológiou; sezónny šatník

exteriér:
vonkajšia terasa; zimná záhrada s krbom; vonkajší parking pre 2 autá; prestrešený bazén s posuvnou konštrukciou; samostatná garáž s vonkajším parkingom pre 2 autá


POPIS NEHNUTEĽNOSTI
Ponúkaný rodinný dom sa nachádza vo vrchnej časti Záhorskej Bystrice, v tesnej blízkosti chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty. Mestská časť Záhorská Bystrica a najmä jej stará časť je vyhľadávaná okrem blízkosti prírody a dobrej dostupnosti do centra mesta najmä kvôli stabilizovanej zástavbe rodinných domov bez výrazného stavebného ruchu do budúcnosti. Ponúkaný rodinný dom je situovaný v uzavretom areáli s kontrolovaným vstupom, ktorý je obslúžený súkromnou vnútroareálovou komunikáciou v spoluvlastníctve majiteľov parciel v areáli.

Nehnuteľnosť sa rozkladá na priestrannom, dokonale upravenom pozemku s celkovou výmerou 1199 m2. Dom je umiestnený v strednej časti pozemku. Bazén s garážou je umiestnený v zadnej (severnej) časti pozemku a pozemok pred domom v južnej časti. Dom má celkovo 3 podlažia, jedno podzemné a 2 nadzemné. Vďaka H-S portálom a strešným oknám ponúka veľa prirodzeného svetla a krásne výhľady do záhrady. Celý dom je klimatizovaný jednotkami Daikin. V obývačke je príprava na vnútorný krb s vyvedeným komínom.

Nehnuteľnosť je čiastočne zariadená vstavaným nábytkom, vrátane kvalitnej kuchynskej linky na mieru. Kuchyňa je vybavená všetkými elektrickými spotrebičmi. V interiéri prevládajú teplé, zemité farby a prírodné materiály ako drevo a kameň, čím nehnuteľnosť pôsobí nadčasovo a útulne zároveň. Podlahu tvorí kombinácia parkiet a keramickej dlažby. Všetok zabudovaný nábytok vrátane skríň ostáva neoddeliteľnou súčasťou nehnuteľnosti.

Pokrytie internetom zabezpečuje pripojenie od RadioLAN. Televízne pokrytie využíva satelitný príjem Skylink. Súčasťou domu je aj bezpečnostný systém.

Mesačné réžijné náklady na prevádzku domu sú:
elektrina ………………………………………………….. 80 €
plyn …………………………………………………………. 70 €
voda ………………………………………………………… 25 €
internet RadioLAN …………………………………… 20 €
Skylink ……………………………………………….…….. 12 €


TECHNICKÉ INFORMÁCIE
Dom je stavebne riešený ako tradičná tehlová stavba. O vykurovanie objektu sa stará plynový kotol Viessmann umiestnený v samostatnej kotolni v suteréne.V roku 2015, v rámci celkovej rekonštrukcie domu bola obývačka zväčšená o galériu s výmerou cca. 40 m2.

Kompletnú technickú dokumentáciu vrátane pôdorysov a rezov radi poskytneme k nahliadnutiu na osobnej obhliadke nehnuteľnosti.


BENEFITY

Najväčšou výhodou ponúkaného domu je okrem priestoru a vyhľadávanej lokality v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza taktiež veľkorysý pozemok s bazénom. Rodinný dom je novo vymaľovaný, vyprataný a pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy a je kúpou voľný.


LOKALITA

Ako bolo spomenuté vyššie, nehnuteľnosť sa nachádza v uzavretom súkromnom areáli, ktorý je ohraničený elektrickou bránou. Tento areál sa nachádza vo vrchnej časti mestskej časti Bratislava IV – Záhorská Bystrica, v tesnej blízkosti pohoria Malé Karpaty a poskytuje krásne výhľady priamo na hrad Pajštún. Táto ponuka je priam ideálna pre rodinu, ktorá hľadá okrem dobrej dostupnosti mesta, zároveň pokoj, priestor, súkromie a prírodu. Mestská časť Záhorská Bystrica ponúka jej obyvateľom bohatú občiansku vybavenosť. Zastávka autobusov MHD sa nachádza v pešej dostupnosti.


CENA 
vrátane provízie a 5***** realitného servisu
749.990,- €

U nás KUPUJETE nehnuteľnosť BEZ RIZIKA
GARANTUJEME NAJVYŠŠIU MOŽNÚ OCHRANU KÚPY!

Volajte Vášho privátneho realitného konzultanta na číslo:
0910 595 595
alebo píšte na
Info@KvalitneNehnutelnosti.sk
_______________________________________________________________________

Realitná kancelária KVALITNÉ NEHNUTEĽNOSTI (ďalej ako „RK“) si vyhradzuje právo na prípadné nepresnosti údajov uvedených v tomto inzeráte. Inzerát bol spracovaný v dobrej viere na základe informácií poskytnutých majiteľom nehnuteľnosti.

Predávajúci si prostredníctvom RK vyhradzuje právo prijať alebo odmietnuť akúkoľvek ponuku bez udania dôvodu a rovnako si vyhradzuje právo licitovať cenu nehnuteľnosti.

Adresa: Prídavková
Mesto:
PSČ: 84106
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v google mapách
ID nehnuteľnosti: 7135
Cena: 749.990 €
Výmera nehnuteľnosti: 275.00 m2
Pozemok: 1,199.00 m2
Miestností: 5
Izieb: 5
Kúpeľní: 4
Poschodie: 3 podlažia
Pivnica: áno
Konštrukcia: tehla
Parking: vonkajší
Energetický certifikát: nemá
Kolaudácia: 2000
Dostupnosť: ihneď
altánok
bazén
bezpečná lokalita
bezpečnostné dvere
čiastočne zariadený nábytkom
dopravná dostupnosť
drevené parkety
hliníkové okná
kanalizácia
klimatizácia
kompletná rekonštrukcia
kuchynská linka
luxusný
MHD
plastové okná
plyn
podlahové vykurovanie
príroda
slnečný
sprchový kút
Terasa
tiché prostredie
Vaňa
vlastná studňa
vlastné kúrenie pre dom
vonkajšie státie
zateplený dom

Juraj Gľonda

privátny realitný konzultant

Kontaktujte ma

    Porovnať

    Juraj Gľonda