DOM DUNAJSKÁ STREDA

374.990 €
Józsefa Hartmanna, ,
Obľúbené
Your search results

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

  • Aktualizované:
  • 22 mája, 2024
  • 4 Izieb
  • 2 Kúpeľní
  • 167.00 m2

PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 4-izbový, NÍZKOENERGETICKÝ moderný  rodinný dom s vonkajším BAZÉNOM s jacuzzi, garážou a rozľahlou terasou V NOVOVYBUDOVANEJ LUKRATÍVNEJ ČASTI mesta Dunajská Streda.


STRUČNÝ PREHĽAD
ulica Józsefa Hartmanna (k.ú. Dunajská Streda)
celková úžitková plocha s terasou: 167,31 m2
celková úžitková plochu bez terasy: 138,15 m2
celková zastavaná plocha pozemku: 181,08 m2
rozloha pozemku: 583 m2
prízemný bungalov s plochou strechou
kolaudácia 9/2023
4 izby
2 kúpeľne
2 WC
šatník
technická miestnosť
garáž
prestrešená vonkajšia terasa
bazén s jacuzzi
vonkajšia terasa
fotovoltika
elektrické vonkajšie žalúzie
klimatizácia
príprava na saunu
bezpečnostné dvere
zabezpečovací systém
kamerový systém
parková úprava pozemku
vonkajší parking na pozemku pre 2 autá
orientácia na svetové strany: SZ


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

interiér:
zádverie so vstupom do garáže s technickou miestnosťou; kúpeľňa s WC, umývadlom a sprchovým kútom; hosťovská izba / pracovňa; obývacia izba s kuchyňou a výstupom na terasu; detská izba s výstupom na terasu; spálňa s vlastnou kúpeľňou, šatníkom a výstupom na terasu 

exteriér:
vonkajšia terasa; vonkajší parking pre 2 autá; bazén s jacuzzi; záhradný domček


POPIS NEHNUTEĽNOSTI
Rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej obytnej zóne GEOREAL LÁKOPARK v tesnej blízkosti centra Dunajskej Stredy. Táto lokalita je vyhľadávaná najmä vďaka kompletnej občianskej vybavenosti a dostupnosti do centra mesta. Ponúkaný rodinný dom je moderná novostavba s inteligentnými prvkami, nadštandardným vyhotovením, dôrazom na nadčasovú architektúru, kvalitu použitých materiálov, ale najmä energetickú hospodárnosť.

Nehnuteľnosť sa rozkladá na dokonale upravenom, rovinatom pozemku obdĺžnikového tvaru s celkovou výmerou 583 m2 oddelenom od ulice dvomi, diaľkovo ovládanými elektrickými bránami, bránkou a bariérovým plotom. Dom je logicky umiestnený v strednej časti pozemku, kde sa na vstupnej časti pozemku pred domom nachádzajú vonkajšie parkovacie státia, z bočnej strany pozemku priestranná prestrešená terasa a v zadnej časti pozemku bazén s jacuzzi a záhradný domček. Exteriér okolo domu je zatrávnený kobercovým trávnikom, ktorý obsluhuje automatický zavlažovací systém. Voda na závlahu je čerpaná z vlastnej studne. Okrem bazénu spojeného s vírivkou je exteriér domu pripravený aj na umiestnenie vonkajšej sauny.

Dom je novostavba z roku 2023. Je riešený ako jednopodlažný nepodpivničený bungalov s plochou strechou s izoláciou ISOVER min. 240 mm. Vďaka tvaru strechy bolo možné na strechu osadiť 11kW fotovoltiku. Rodinný dom je postavený z kvalitných štandardných materiálov. Obvodové múry sú z brúsenej tehly POROTHERM PROFI o hrúbke 300 mm, zateplené 160-200 mm hrubými fasádnymi izolačnými doskami GREYWALL s prímesou grafitu. Betónové základové pásy sú izolované tepelnou izoláciou – extrudovaným polystyrénom STYRODUR 2800 C. Vnútorné deliace priečky sú taktiež z brúsených tehál POROTHERM PROFI s hrúbkou 140 mm. Okenné výplne sú izolačné trojsklá osadené v plastových profiloch s exteriérovými, elektricky ovládanými hliníkovými žalúziami. Podlahu v interiéri tvorí kombinácia keramickej dlažby a kvalitnej vinylovej podlahy, ktorá sa vyznačuje nenáročnou údržbou a dlhou trvácnosťou. Kúrenie je podlahové – vodné. Celá domácnosť je plne elektrifikovaná, napriek tomu je k dispozícii plynová prípojka. Interiérové svietidlá sú úsporné bodové LED. Vstupné dvere sú bezpečnostné s nadštandardnou výškou. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete. K dispozícii je optická prípojka vysokorýchlostného internetu. Predpokladané náklady na prevádzku domu sú 100,- až 150,- EUR / mesačne.

Na vyžiadanie radi poskytneme emailom relevantné podklady z projektovej dokumentácie vrátane pôdorysov, rezov a technickej správy.

 

BENEFITY
Rodinný dom bude novým majiteľov odovzdaný vo vysokom nadštandarde. Okrem zariaďovacích predmetov, obkladov, sanity, interiérových dverí, svietidiel a podláh je vybavený klimatizačnými jednotkami, bezpečnostným systémom pripojeným na pult centrálnej ochrany, kamerovým systémom, elektricky ovládanými exteriérovými žalúziami a vstupnými bránami. Najväčším benefitom okrem vonkajšieho bazénu s jacuzzi je určite 11kW fotovoltika s prípravou na nabíjačku elektromobilu v garáži. Táto kombinácia spolu s konštrukciou domu vie výrazne redukovať celkové náklady na chod domácnosti. Rodinný dom je úplne nový, nikdy nebol obývaný a je pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy.


VÝMERY MIESTNOSTÍ
Vstupná chodba …………………………… 13,59 m2
Technická miestnosť ………………………. 2,99 m2
Garáž ……………………………………………. 22,63 m2
Kúpeľňa ………………………………………….. 3,91 m2
Spálňa …………………………………………… 11,78 m2
Obývacia izba s kuchyňou ……………… 43,68 m2
Chodba ……………………………………………. 5,98 m2
Kúpeľňa …………………………………………… 4,59 m2
Detská izba ……………………………………… 8,95 m2
Detská izba ……………………………………. 12,92 m2
Terasa …………………………………………… 29,16 m2
WC ………………………………………………….. 2,10 m2
Šatník ……………………………………………… 5,03 m2

 

LOKALITA
Ako bolo spomenuté vyššie, nehnuteľnosť sa nachádza v novovybudovanej časti Dunajskej Stredy v dotyku centra mesta a zároveň v tesnej blízkosti novej obchodnej zóny. Táto zóna poskytuje bohaté nákupné možnosti vrátane kina. V blízkej budúcnosti v zóne pribudne aj reštaurácia s rýchlym občerstvením McDonald’s. Bývanie je vzhľadom na svoju polohu a dostupnosť do centra do 5 minút priam ideálne pre rodinu s deťmi, keďže neďaleko sa nachádza aj materská škola.

 

CENA vrátane provízie a 5***** realitného servisu
374.990,- EUR


U nás KUPUJETE nehnuteľnosť BEZ RIZIKA

GARANTUJEME NAJVYŠŠIU MOŽNÚ OCHRANU KÚPY!

Volajte Vášho privátneho realitného konzultanta na číslo:
0910 595 595
alebo píšte na
Info@KvalitneNehnutelnosti.sk
_______________________________________________________________________

Realitná kancelária KVALITNÉ NEHNUTEĽNOSTI (ďalej ako „RK“) si vyhradzuje právo na prípadné nepresnosti údajov uvedených v tomto inzeráte. Inzerát bol spracovaný v dobrej viere na základe informácií poskytnutých majiteľom nehnuteľnosti.

Predávajúci si prostredníctvom RK vyhradzuje právo prijať alebo odmietnuť akúkoľvek ponuku bez udania dôvodu a rovnako si vyhradzuje právo licitovať cenu nehnuteľnosti.

A+

Energetická trieda A

A

B

C

D

E

F

G

H

Adresa: Józsefa Hartmanna
PSČ: 92901
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v google mapách
ID nehnuteľnosti: 7103
Cena: 374.990 €
Výmera nehnuteľnosti: 167.00 m2
Pozemok: 583.00 m2
Miestností: 4
Izieb: 4
Kúpeľní: 2
Energetická trieda: A
Poschodie: 1 / 1
Pivnica: nie
Konštrukcia: tehla
Parking: garáž
Energetický certifikát: A
Dostupnosť: ihneď
bazén
bezpečná lokalita
bezpečnostné dvere
čerpacia stanica
dopravná dostupnosť
energeticky úsporný
klimatizácia
luxusný
občianska vybavenosť
parková úprava
podlahové vykurovanie
slnečný
Terasa
vlastné kúrenie pre dom
zateplený dom

Juraj Gľonda

privátny realitný konzultant

Kontaktujte ma

    Porovnať

    Juraj Gľonda